EPS Przybylski sp.j. –  Kompleksowa Sprzątanie Pomieszczeń | Puszczykowo
EPS Przybylski sp. jawna

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

O firmie

Firma nasza powstała w 1991 r jako Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe EURO-PODŁOGA SYSTEM s.c.

Od samego początku jesteśmy w pełni polską firmą. Specjalizujemy się w sprzątaniu pomieszczeń bankowych, biurowych oraz handlowych. W naszej działalności stawiamy zawsze na zapewnienie najwyższej jakości oferowanych usług. Z tego powodu w naszej dotychczasowej działalności pojawiło się wiele prestiżowych firm.

Z myślą o współpracy z dużymi firmami budowlanymi stworzyliśmy dział zleceń specjalnych przygotowany do wykonania nawet najbardziej skomplikowanych prac porządkowych. W naszej ofercie znajduje się również renowacja i konserwacja posadzek twardych. Ścisła współpraca z renomowanymi firmami dostarczającymi profesjonalny sprzęt i środki chemiczne tj, Tennant, Elektrolux, Numatik, Vileda, Tana, Kiehl pozwala nam zadowolić najbardziej wymagających klientów.

W roku 2001 firmie przyznano regionalny znak jakości „Wielkopolska Jakość”.

Od 01 stycznia 2003 r firma funkcjonuje pod nazwą : EPS Przybylski sp. jawna i jest firmą typowo rodzinną, pragnącą nadal pielęgnować dobre tradycje w kwestii jakości i rzetelności świadczonych usług, ku zadowoleniu kontrahentów oraz jej właścicieli i pracowników.